WhatsApp profil fotoğrafı ve son görülme tarihi artık belli bireylerden gizlenebilecek
  • 365 Gün Haber
  • Teknoloji
  • WhatsApp profil fotoğrafı ve son görülme tarihi artık belli bireylerden gizlenebilecek

WhatsApp profil fotoğrafı ve son görülme tarihi artık belli bireylerden gizlenebilecek

ABONE OL
Haziran 19, 2022 07:08
WhatsApp profil fotoğrafı ve son görülme tarihi artık belli bireylerden gizlenebilecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

WhatsApp, Telegram kadar geniş kapalılık seçeneği sunmuyor. Fakat durumu geç de olsa fark eden Meta, WhatsApp’ı son günlerde geliştirmek için fazla mesai yapmaya başladı. 

Son görülme tarihi özelliği birinci geldiğinde birçok kullanıcı saklılık tasasıyla WhatsApp’a reaksiyon göndermişti. Lakin WhatsApp gelen yansıları dikkate almayarak kullanıcılara sadece ‘Kişilerim’, ‘Yalnızca’ Ben’ ve ‘Herkes’ formunda üç farklı kısıtlı bir kapalılık seçeneği sunmuştu.

WhatsApp sonunda kullanıcılara daha fazla saklılık seçeneği sunacak bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Yeni güncelleme ile üç farklı saklılık seçeneğinin yanına makul kullanıcılar seçeneği de eklenecek. Bu sayede istediğiniz şahsa son görülme tarihinizi gizleyebilecek ya da gösterebileceksiniz.

WHATSAPP PROFİL FOTOĞRAFI DA MUHAKKAK ŞAHISLARDAN GİZLENEBİLECEK

Gelişmiş zımnilik ayarları sadece son görülme tarihini kapsamıyor. Bunun yanında profil fotoğrafı ve hakkında bilgisi de belirlediğiniz kullanıcılarla paylaşılacak. Bu sayede profil fotoğrafı ve hakkında bilgisini gizlemek için bireyleri rehberden silmeniz gerekmeyecek. Daha evvel ‘Kişilerim’, ‘Yalnızca’ Ben’ ve ‘Herkes’ biçiminde üç seçenek bulunuyordu. Bu nedenle birden fazla kullanıcı bilgilerini gizlemek istediği kişiyi rehberden silmek zorunda kalıyordu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.