Tevfik Göksu: İmamoğlu yüzde 80 su artırımı teklifiyle geldi

Tevfik Göksu: İmamoğlu yüzde 80 su artırımı teklifiyle geldi

ABONE OL
Mart 25, 2022 21:03
Tevfik Göksu: İmamoğlu yüzde 80 su artırımı teklifiyle geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

A Haber ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programına katılan İBB AK Parti Küme Başkanvekili Tevfik Göksu CHP’li Ekrem İmamoğlu idaresindeki İBB hakkında değerlendirmelerde bulundu.

İSTANBUL’UN BÜYÜK BİR KENT OLDUĞUNU 3 YIL SONRA GÖRDÜ

Seçmen günü geldiğinde neyi yapıp yapmadığınızı size sorar. Koskoca İstanbul’un belediye lideri İstanbul’un büyük bir kent olduğunu anlamış. Ne diyor geçen? İstanbul büyük bir kentmiş diyor. Bunu 3 yıl sonra söylüyor.

İMAMOĞLU SİYASAL KURGU PEŞİNDE

İmamoğlu siyasal kurgu peşinde. O İstanbul’u kendi meslek planlaması için kullanıyor. Sponsor ve meslek merkezi olarak görüyor. İBB’yi sponsorluk ve reklam ajansı olarak görüyor.

ANKARA’DAN OLUMLU SİNYALLER GELMEDİ HERHALDE

Ona Ankara’dan herhalde sinyaller olumlu gelmedi. Bir anda İstanbul’a döndü. 3 yıldır yönetiyor bu kenti. İstanbul idare kuraklığı yaşıyor. İstanbul sorun körlüğü yaşıyor.

İSTANBUL’DA 3 YILDA UYGUNA GİDEN BİR ŞEY VAR MI? 

İstanbul’da 3 yıldır ne oldu? Bir; İstanbul harikulade bir idare kuraklığı yaşıyor şuan. 2; sorun körlüğü yaşıyor. 3; siyasi intihalcilik yaşıyor. 4; algı ve manipülasyonla bir guguk siyaseti yaşıyor. 

İstanbul’da evvelce yanlış yahut eksik olduğunu düşündükleri bir şeyden uyguna giden düzelen bir tane şey söyleyebilirler mi?

2018 yılında trafik yoğunluğu açısından dünyada sekizinciydik artık birinciyiz. Pekala idareye gelir gelmez İmamoğlu ne demişti: İstanbul’da ulaşımı sorun olmaktan çıkartacağız. 

YÜZDE 80 SU ARTIRIMI TEKLİFİYLE GELDİ

Herkesin kelamını tutması hoştur fakat bir siyasetçinin kelamını tutması en hoştur. Zira o toplumda bir rol modellik misyonu üstlenir. Bir ay sonraki genel şurada ne yaptı. Yüzde 80 su artırımı teklifiyle geldi. 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.