Numan Kurtulmuş: O vakit Erdoğan dik durarak, 27 Nisancılara pabucu bırakmadı
  • 365 Gün Haber
  • Genel
  • Numan Kurtulmuş: O vakit Erdoğan dik durarak, 27 Nisancılara pabucu bırakmadı

Numan Kurtulmuş: O vakit Erdoğan dik durarak, 27 Nisancılara pabucu bırakmadı

ABONE OL
Nisan 27, 2022 22:00
Numan Kurtulmuş: O vakit Erdoğan dik durarak, 27 Nisancılara pabucu bırakmadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurtulmuş, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanlığınca Bağcılar Halk Sarayı’nda düzenlenen Klasik İftar Programı’nda, iki yıl pandemi nedeniyle toplu iftarların yapılamadığını, o yüzden bu yıl ramazan sevincinin ve hasretinin sofralara yansıdığını söyledi.

Kadir Gecesi’nin 27 Nisan’a denk geldiğini hatırlatan Kurtulmuş, 27 Nisan’ın Türkiye’nin yakın siyasi hayatında kıymetli bir yeri olduğunu vurgulayarak, “O gün Sayın Cumhurbaşkanımız dik durmamış olsaydı 27 Nisan Muhtırasını veren irade Türkiye siyasetini tekrar şekillendirecek ve bugünkü siyasi tablo olmayacaktı. 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül ve 28 Şubat’ta milletin iradesini yok sayan sivil ve askeri vesayet odakları, muhtırayla hükümeti yıkarız zannettiler. O vakit Erdoğan dik durarak, 27 Nisancılara pabucu bırakmadı ve milletin iradesini korudu. Bundan sonra da hiçbir vesayet odağına eyvallah demeyeceğimizi Bağcılar’dan haykırıyoruz.” diye konuştu.

– “BU MİLLETİN SEÇİLMİŞ CUMHURBAŞKANINA KELAM SÖYLEMEYE KİMSENİN HAKKI YOKTUR”

Kurtulmuş, memlekette hala parmağını sallayarak milletin iradesinin üstünde bir kelam sahibi olduğuna inanan birtakım çevreler olduğunu bildiklerini lisana getirerek, kelamlarını şöyle sürdürdü:

Ak takımların 2023’te de milletin iradesine sonuna kadar sahip çıkacaklarını kaydeden Kurtulmuş, “Sadece Bağcılar’da değil, İstanbul’un birçok yerinde ve Türkiye genelinde milletimiz tekrar Recep Tayyip Erdoğan diyerek, parmak sallayanlara haddini bildirecektir. 2023’ü yine büyük, güçlü Türkiye istikametinde sandıktan zaferlere sonuçlandıracağız.” dedi.

Numan Kurtulmuş, 2023 seçimleri için sabırla ve azimle çalışacaklarının altını çizerek, “Milletimizin takviyesini yine kazanarak hem parlamentoda güçlü bir formda var olacağız hem de Recep Tayyip Erdoğan’ı yine Türkiye Cumhurbaşkanı seçerek yolumuza devam edeceğiz.” sözlerini kullandı.

KAYNAK: AA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.